טאבלט כשר

/ / מגזין

טאבלט כשר עם וויז ומייל

“הדרן” מציגה: כך תגיעו לכל מקום בצורה כשרה, זולה ובטוחה-לא טעיתם, “הדרן” לא החלה לספק שירותי נסיעות. היא נשארת להמשיך ולהוביל את שוק הטכנולוגיה המסוננת, בכשרות, במקצועיות ובמחירים הנוחים ביותר. אז מה כן? שוב הדרן נמצאת צעד קדימה לפני כולם, מציבה רף חדש של קידמה טכנולוגית בהתאמה מושלמת.היא מוציאה טאבלט כשר

טאבלט כשר

מדובר כמובן במוצר מוביל מבית “הדרן”, אשר מסתמן כלהיט הבא: מהיום תוכלו ליהנות מ”מכשיר וייז” – חווית ניווט מושלמת לדרכים, דרך אפליקצית “וייז”, בטאבלט כשר 7 אינץ’ מבית ‘סמסונג’ בכשרות של ועדת הרבנים שע”י “בית דין צדק בני ברק, הכולל בתוכו גם מייל.

במכשיר הטאבלט הכשר קיימת גירסת waze מלאה ועדכנית להתמצאות בדרך הקצרה ביותר על פי נתונים מדיווחי תנועה און ליין ממאות אלפי משתמשים, מפות מעודכנות ברמה יומיומית, חיפוש לפי שמות בתי עסק, כאשר המכשיר מאפשר גישה לוייז ללא הגבלה למשך 3 שנים. עידכוני גרסת האפליקצייה יהיו כמובן אוטומטיים, ותינתן תמיכה ושרות מלא ממוקד “הדרן“.

הפסח הזה עושים סדר בכבישים: Wיזה נסיעות תהיינה לנו!

הוא קם בבוקר מוקדם, ממהר להתארגן ולהתפלל ויוצא לעמל יומו. הוא מלמד בחיידר, ומשתדל מאוד שלא לאחר. לנסיעה מצטרפים באופן קבוע שני מלמדים נוספים, אף הם נאלצים לצאת מוקדם מהנדרש. הנסיעה היתה אמורה להימשך כחצי שעה, אך בגלל הפקקים היא מתארכת לכדי שעה-שעה ועשר דקות. בכל בוקר נושא השיחה הבוער הוא: כדאי לנסוע דרך כביש 1? אולי עדיף דרך עין כרם? ואולי בכלל, דרך ביתר יהיה מהר יותר?

הם לא היחידים בהתלבטות הזו. יש להם חברים בכל הארץ שמתלבטים מידי נסיעה מהו המסלול המהיר ביותר. לפעמים הניחוש מצליח, לרוב הם מתחרטים שלא בחרו בדרך החלופית.

עבורם, ועבור רבים נוספים, התאימה “הדרן” את “הדרן וויז“, מערכת ניווט חכמה המתעדכנת במצב הכבישים. “הדרן וויז” מותקן על גבי מכשיר שמור, שאינו מאפשר כלל שימוש בנתוני רשת עבור צרכים אחרים. יש לציין כי המחירים של “הדרן וויז” מפתיעים במיוחד, גם ביחס למכשירים שאינם חסומים.

“הדרן וויז” מנווטת כיום את דרכם של נהגים חרדיים רבים, המקפידים להתרחק מפגעי הטכנולוגיה. הם נהנים מניווט מתקדם ומדרך חלקה, נוחה ומהירה.

הפסח הזה, Wיזה פסח מחכה לנו! בלי עמידה בפקקים, עם ניווט מהיר ומתעדכן למקום בו נחפוץ – באופן השמור ביותר.

ולא רק זה. מתנה מיוחדת שמורה למזמינים “הדרן וויז” עד פסח: בוסטר מהודר לרכב! הסמליות בבחירת המתנה מדגימה את הערכים המרכזיים של “הדרן” בכלל ושל הדרן וויז בפרט; שמירה, ביטחון ונוחות לכל משפחתך, גם בדרך.

אז זהו, פשוט חייגו למוקד הדרן *3230, או בכתובת המייל: sales@hadran.co, שימו וייז והגיעו לכל מקום בשיא הכשרות, בשיא המהירות ובשיא המקצועיות. כך זה כאשר הכל פשוט עובד, הדרן.