טלפון כשר

/ / מגזין

טלפון כשר הדרן – בשורה של ממש!

בדור טכנולוגי בהיקף גובר והולך משעה לשעה, מתמודדת החברה החרדית עם ניסיונות להישמר מחשיפה מסוכנת למלוא תכני הרשת ותרבות ההתמכרות שהם מייצרים. האתגר מתעצם שבעתיים יחד עם הצורך במתן מענה מבוקר ומפוקח למשתמשים ברשת לצורכי עבודתם השוטפת ולייצר טלפון כשר ומתקדם בו זמנית.

באתגר משמעותי זה, חברת ‘הדרן’ באה לפרוץ דרך חדשנית.

לראשונה באיכות חסרת פשרות, מוצעים לקהל החרדי מיטב מוצרי הטכנולוגיה, בסינון מהודר, מותאם ומפוקח וכל זה בטלפון כשר. שילוב זה מאפשר לראשונה שימוש איכותי וממוקד, ברמה העולמית המתקדמת ביותר, בכשרות המהודרת ביותר הקיימת בציבור החרדי: ועידת הרבנים לענייני תקשורת של בד”צ בני ברק של מרן הגאון רבי ניסים קרליץ שליט”א.

הכשרות לטלפון כשר מבית הדרן  ניתנה תוך כפיפות מוחלטת שלנו לדרישות ועדת הרבנים, המסננים ומפקחים  על מלוא התכנים וההתאמות האישיות באופן רציף, לצד חסימה מוחלטת ומתקדמת ביותר של מכשירי החברה לפריצה ולשימוש לא מבוקר שאינו בפלטפורמה המאושרת.

חוויית המשתמש המהירה, הנוחה והמשתלמת ביותר

כידוע, נעשו בעבר מספר ניסיונות לתת מענה לאתגר מורכב זה, אלא שבשורת ‘הדרן’ קבעה רף חדש בהוצאת החזון אל הפועל, ללא עיגולי פינות, כשלים ותקלות.

חווית המשתמש נשמרת בקפדנות, ואיכות המכשירים והגלישה נשארים לחלוטין ברמתם הגבוהה, ללא כל הפרעה בעקבות הסינון. הכשרות המהודרת, האיכות, יחד עם המחיר המשתלם במיוחד וללא החיוב החודשי – הפכו עד מהרה את ‘הדרן’ לשחקן המשמעותי ביותר בזירה הטכנולוגית – חרדית.

מהדרים בשירות

‘הדרן’ גם קבעה מושגים חדשים במתן שירות ללקוחותיה. בנוסף למענה טלפוני מהיר ויעיל ורשת מעבדות בפריסה ארצית, לקוחות החברה יכולים ליצור קשר לקבלת תמיכה טכנית וכל מענה נוסף הנדרש להם אף באפליקציה ובמייל. לקוחות הדרן יודעים לספר על חוויית שירות מתקדמת, מקצועית וחסרת פשרות, שהפכה למובילת דרך אף בתחום זה.

איכות עולמית

ב’הדרן’ מקפידים על בחירה מוקפדת של מוצרי הסלולר והטכנולוגיה שלהם, ומחויבים לשיווק של מיטב מכשירי העילית בתחום ובסטנדרטים בינלאומיים גבוהים. מוצרי ענקית הטכנולוגיה העולמית “סמסונג” המשווקים ב’הדרן’, מבטיחים מערכות חדשניות הפועלות ללא תקלות ואורך חיי מוצר ארוכים מהרגיל.

קהלי לקוחות בצמיחה מתמדת

עקרונות אלו ויישומם המלא באופן  יומיומי גרמו ל’הדרן’ להפוך תוך זמן קצר לשם החם והמבוקש ביותר בפתרונות הטכנולוגיה המסוננת בטלפון כשר  לציבור הדתי והחרדי. ‘הדרן’ גאה להוביל את השוק האיכותי של קהל לקוחותיה, לצד המשך הבאת דבר פריצת הדרך לכל שדרות הציבור. כך, לצד אלפי מנויים ולקוחות מרוצים, חברת ‘הדרן’ ידועה גם בקהילות, גופים וחברות מובילות, להם מעניקה ‘הדרן’ הטבות מיוחדות עם צירופם של גופים אלו ללקוחות הקהילתיים או העסקיים של ‘הדרן’.