העדכון הכי חשוב של וואטסאפ עד היום סוף סוף הגיע!

/ / ניוזלטר

הדרן חקרן – פינת החידושים והפיתוחים האחרונים בעולם הדיגיטל

בעקבות העדכון המוצלח בגרסה הקודמת, בה הציגה וואטסאפ את האפשרות להשתמש בתוכנת המסרים המיידיים הפופולרית בכמה מכשירים במקביל (מחשב, סמארטפון וכו'). על פי דיווחים שמתפרסמים בבלוגים מובילים בתחום הטכנולוגיה, פיצ'ר משמעותי וחדש צפוי להצטרף לשינוי שוואטסאפ מובילה בחודשים האחרונים. מרגע כניסתו של העדכון הבא (קודם כל במכשירי אנדרואיד) החיבור לרשת המסרים יתבצע לא רק בתיווכו של הטלפון הנייד בו מותקנת האפליקציה בפועל. המשמעות המעשית היא שיהיה ניתן להישאר מחוברים לוואטסאפ גם דרך המחשב או הטאבלט אליו המשתמש מחובר לאחר שסרק את קוד ה-QR.

שדרוג זה צפוי לבטל את ההודעה שמתריעה בפני המשתמש, כי החיבור לרשת האינטרנט (וכמובן לוואטסאפ) במכשיר הנייד ממנו גולשים נותק, ויאפשר עבודה חלקה במידה והמכשיר אליו מחובר המשתמש עדיין מקושר לרשת. כך שניתן יהיה לחבר מכשיר לוואטסאפ פעם אחת ולאחר מכן לעבוד דרכו בלי קשר למכשיר עליו התבצע החיבור הראשוני.

מתי העדכון החשוב הזה יגיע לכלל המכשירים? טרם ידוע. בינתיים ברשת המסרונים המהירים מבקשים לבחון את אופציית פיצול המכשירים בגרסת הבטא, שחלק מהמשתמשים מקבלים במסגרת עדכון הגרסה הרגיל. לכן, חלק ממשתמשי אנדרואיד שיעדכנו את האפליקציה, יזכו ככל הנראה לנסות, להתרשם וליהנות מהעדכון החדש כבר מעכשיו.

You must be logged in to post a comment.