פינת החידושים והפיתוחים האחרונים בעולם הדיגיטל

/ / ניוזלטר

כבר למדנו שהעולם מתרחש בכלל בתוך המסך.. בואו להכיר עוד 3 אפליקציות חדשות שיהפכו את החיים שלכם לקלים יותר, מעניינים יותר ומתקדמים יותר.

waloc: מאתרים את הטלפון בעזרת וואטסאפ

סמארטפון שהולך לאיבוד זה לא נעים. בעזרת האפליקציה הזאת תוכלו לאתר את המכשיר בכל מקום. אז איך זה עובד? לאחר שתתקינו את היישום תוכלו להגדיר משפט או מילה, לדוגמה locate location. מעכשיו בכל פעם שתשלחו את צמד המילים בוואטסאפ ממכשיר אחר, תקבלו בחזרה את המיקום המדויק.

אפשר גם לאתר בעזרתה מכשירים של אנשים אחרים אבל אם ישאלו אותנו אם זה היה הרעיון שלנו – אנחנו נכחיש.

מענה אוטומטי: raisetoanswer

מכירים את זה שאתם עסוקים נורא ופתאום הפלאפון שלכם מצלצל ואין לכם זמן ללחוץ על המענה? לא מכירים? תגידו תודה, מסתבר שיש אנשים שהאפליקציה הזאת שחוסכת להם ללחוץ על מקש המענה והשיחה מתחברת ברגע שהפלאפון מתקרב לתנוך האוזן שלהם- חוסכת להם המון זמן.. לכו תדעו כמה כסף תוכלו לעשות בזמן שתחסכו;)

אפליקציית הודעות שעובדת גם מתחת למים AquaApp

מכירים את זה שאתם צוללים מתחת למים, משחקים תופסת עם הכרישים ואופס, נזכרים שאתם צריכים דחוף לשלוח הודעה לבוס שאתם מאחרים לעבודה עקב השתכשכות במי תהומות? אז אם עד היום זה לא קרה, מהיום אתם יכולים להרשות לעצמכם- גם לצלול וגם לשלוח הודעות בו זמנית;) האפליקציה החדשה תאפשר לכל צוללן עם סמארטפון וקייס ייעודי לשלוח הודעות עד למרחק של 100 מטר. אז זה עובד?

אז למה בעצם א"א באופן רגיל לשלוח הודעות מתחת למים? המים מונעים את ההגעה של גלי הרדיו למכשירים או העברה של גלי הרדיו מהמכשירים החוצה ובעצם מונעים מהסמארטפונים לתקשר אחד עם השני כשהם מתחת למים.

האפליקציה החדשה עושה שימוש בטכניקה בשם chirping, המשתמשת ברמקול ובמיקרופון של הסמארטפונים, כדי ליצור אותות בתדר גבוה במקום להעביר מסרים בעזרת גלי רדיו.

אם תכננתם לנהל בעזרתה שיחות נפש – תשכחו מזה ומהר. האפליקציה מאפשרת תקשורת מאוד בסיסית ועובדת בעיקר על שפת סימנים שמוכרת בין צוללנים כאשר כל כפתור מאפשר שליחה של מילה או צירוף בסימן קבוע מראש. בקיצור, אם בחרתם לצלול במקום ללכת לעבודה, לא תוכלו לעדכן בעזרתה את הבוס או לנצל את הזמן לשיחת שבת שלום לסבתא אבל כן תוכלו לתקשר עם צוללנים אחרים בסביבה.

You must be logged in to post a comment.