דיווח: סמסונג עובדת על מכשיר מתקפל במחיר מוזל

/ / ניוזלטר

אם עד היום – כמה שיותר גדול- היה יותר טוב, עולם הסמארטפונים, כמו כל תחום, עושה אחורה פנה וחוזר לימים עברו- הכירו את הסמאראטפון המתקפל- הפלא החדש והנחשק שמחירו עומד כיום על לא פחות מ-750 דולר, שווה ערך לכ- 3,000 ₪. לגמרי בקטנה כמו שאומרים.

למרות כי סמסונג (Samsung) שולטת בשוק המתקפלים, עדיין מדובר בנתח זעום ביותר מהשוק. הסיבה היא בעיקר המחיר, כשהדגם הכי זול שלה הוא Z Flip 3 שנמכר בעת ההשקה בכאלף דולרים – אולם ככל הנראה זה הולך להשתנות בעתיד הקרוב.

לפי הדיווחים, סמסונג עובדת על גרסאות מוזלות למכשירים המתקפלים שלה כשמחיר המטרה הוא סביב 750 דולרים, מה שמעמיד אותו על קצת פחות מ-3000 שקלים אחרי מס מקומי. לשם השוואה, בעת השקת Z Flip 3 מחירו נאמד בכ-1000 שקלים יותר וכיום בארה"ב מחירו ירד כבר ל-800 דולרים.

למרות הפרטים, לא ברור על איזה מכשיר במדויק סמסונג מתכננת את ההוזלה. האם זה ה-Z Flip המתקפל בתצורת צדפה או ה-Z Fold המתקפל בתצורת ספר ומה יקוצץ בדרך לשם כמו החומרה או מערך הצילום. ייתכן כי היא תנסה למצוא משהו בין לבין ובכל מקרה זה לא יקרה בסבב ההשקה הקרוב המתוכנן לאוגוסט.

תחום המתקפלים עבור סמסונג הפך לסדרת דגל כשהיא בין החברות הבודדות בשוק המשיקות דגמים חדשים שנה אחר שנה. בדרך לשם סמסונג גם וויתרה על סדרת ה-Note הפופולרית ושילבה את היכולות שלה בדגמי ה-Ultra של ה-Galaxy S.

You must be logged in to post a comment.