איך מגבים נכון את הוואצאפ? שאל את המומחה!

/ / ניוזלטר

יש חשש תמידי שמאפיל על חייהם של משתמשי הסמארטפונים למיניהם וזה החשש מפני היום בו הם יקומו למסך ריק באפליקציית הוואטאפ ויגלו כי כלל התקשורת שלהם עם האנושות התאיידה מן העולם… אם אתם מזדהים עם התיאור הנ"ל- בואו ללמוד איך לגבות את הוואטאפ שלכם בקלות ובפשטות. אל תחכו לרגע בו המכשיר יאבד, ייהרס או ייגנב ועמו כל המידע ששמור באפליקציית התקשורת הפופולארית ביותר- עקבו אחר ההוראות הבאות ושמרו על ההתקשרות, המסמכים, התמונות והשיחות לשכם- זמינים ובטוחים.

השבוע נתייחס למשתמשי מערכת אנדרואיד. ראשית כל הכירו את גוגל דרייב. בטרם התחלת הגיבוי תצטרכו לוודא שהוא אכן מותקן במכשירכם ואז תוכלו להמשיך לפי ההוראות הבאות:

  1. היכנסו לאפליקציה ולחצו על לחצן התפריט הראשי, המופיע בצדו השמאלי העליון של המסך.
  1.  היכנסו להגדרות האפליקציה (Settings) ושם תבחרו בצ'אטים (Chats), על מנת לקבוע את ההגדרות הרצויות בניהול ההתכתבויות, דוגמת הרקע של האפליקציה, גודל הגופן ובין היתר ניהול היסטוריית המסרונים.
  2. בחרו באפשרות גיבוי צ'אטים
  3. כעת יופיע בפניכם לחצן ירוק שעליו הכיתוב "גיבוי", המלווה בהסבר על שירות הגוגל Drive. זכרו לסמן ב-V את אפשרות כלול סרטונים על מנת לאסוף גם נתוני מדיה ולא רק היסטורית שיחות כתובה.
לחצו על לחצן הגיבוי והמתינו עד לאחסון המידע במלואו.

כיצד ניתן לשחזר את המידע?

מצאתם את עצמכם במצב בו עליכם לשחזר את המידע? כך תעשו זאת: אם האפליקציה כבר קיימת על מכשירכם הסלולרי, עליכם להסירה ולהתקינה מחדש. כעת ה-Whatsapp יבקש מכם את מספר הטלפון לזיהוי המשתמש. לאחר שהזיהוי יושלם, האפליקציה תשאל אתכם אם ברצונכם להמשיך ולהשתמש בה כרגיל או אם קודם לכן תהיו מעוניינים להפעיל את גיבוי היסטוריית השיחות. אם תענו בחיוב, לאחר זמן קצר האפליקציה תשוב להיות כפי שהייתה, עם היסטוריית השיחות המלאה.

שימו לב, אם הגיבוי הוא מזמן רחוק, אם יש לכם את האפשרות לחזור למכשיר הקודם ולגבות לתאריך עדכני, תצליחו להציל את המידע, אחרת הכל ייאבד.

You must be logged in to post a comment.