4 סיבות מצוינות לעבור לוואטסאפ ביזנס

/ / ניוזלטר

אם גם אצלכם הוואטסאפ הפך לכלי עבודה, וקשה לכם לעקוב אחרי צ'טים ומשימות אפילו אם אתם לא "עסק" רשמי – אתם חייבים להוריד וואטסאפ ביזנס והנה 4 סיבות טובות למה.

1. מענה אוטומטי: 'אני לא נמצא/ת'

אתם יכולים לקבוע מענה אוטומטי שישלח לרשימה מוגדרת של אנשים (או: לכולם מלבד רשימה מוגדרת של אנשים), תוכלו אף להגדיר טווח של ימים ושעות מסוימות שבו המענה האוטומטי יפעל. למי שדואג – המענה האוטומטי לא יפעל בדיונים בתוך הקבוצות שאתם חברים בהן אלא במקרה שמישהו פונה אליכם ישירות (עם תיוג ב-@).

2. סימון הודעות בתגיות שם ובצבעים

גרסת הביזנס מסייעת לכם לנהל משימות על ידי יצירת תגיות בשמות ובצבעים שונים. ניתן ליצור 20 תגיות כאלה ולתייג קבוצות, אנשים והודעות – בתגית אחת או יותר. למשל – עבודה, חברים, לקוחות וכו'. הוואטסאפ מגיע עם חבילה אוטומטית של תגיות שניתן לערוך – לשנות שם, לבחור צבע או למחוק.

3. קיצורי דרך להודעות מהירות

הודעות בנושאי עבודה נוטות לחזור על ניסוחים דומים. אם אתם רוצים להפנות את שולח ההודעה למייל, לומר לו שאתם בפגישה ותחזרו אליו מאוחר יותר, או אולי פשוט להודות לו בניסוח קבוע מראש. הגרסה העסקית של אפליקציית המסרים מאפשרת להגדיר שורה של קיצורים עבור הודעות קבועות שניתן לשלוף ולשלוח בשני קליקים במקום לכתוב את כל ההודעה.

 4. מגוון פתרונות לעסקים אמיתיים

הגרסה העסקית של אפליקציית וואטסאפ מתאימה עבור כל אדם שמקבל מספר גבוה של הודעות וזקוק לכלים כדי לעקוב אחריהן ביעילות. אבל המחשבה האמיתית מאחוריה היתה על עסקים קטנים, ועבורם ישנן המון פונקציות רלוונטיות וכלים ייעודיים, כמו סטטיסטיקות על שליחה וקבלת הודעות, ניסוח הודעת 'איחול' (למשל, 'תודה שכתבת לנו') שתישלח לכל אדם שפונה לבית העסק, או רק לכאלו שפונים לראשונה או כעבור 14 ימים ללא פעילות. וגם עמוד פרופיל מורחב המאפשר לתאר את העסק, לסמן את שעות הפעילות שלו, כתובתו, קטלוג עבודות וקישורים לדרכים נוספות ליצירת קשר כמו אתר ומייל.

You must be logged in to post a comment.