בקרוב תוכלו לשלוח קבצים כבדים יותר בוואטסאפ

/ / ניוזלטר

מכירים את זה שאתם רוצים להעביר קבצים גדולים בוואטסאפ והנפח לא מספיק? אפליקציית המסרים העולמית צפויה לשים סוף לאחת המגבלות המעצבנות ביותר בפלטפורמה

מסירים את ההגבלות: על פי דיווח באתר שעוקב אחרי הפיתוחים והחידושים באפליקציית המסרים הפופולרית, וואטסאפ החלה לבחון אפשרות של משלוח קבצים כבדים יותר בפלטפורמה.

על פי הדיווח, וואטסאפ צפויה בקרוב לאפשר לשלוח קבצים בגודל של עד 2 ג'יגה-בייט, במקום 100 מגה-בייט כיום, בדומה לאפליקציית טלגרם המתחרה. כידוע, מדובר באחת המגבלות היותר מעצבנות באפליקציית המסרים.

באתר מדווחים כי מספר מצומצם של משתמשים בארגנטינה משתתפים כעת בניסוי, במסגרתו הם יכולים לשתף כאמור קבצים בנפח של עד 2 ג׳יגה-בייט לקובץ. היקף הניסוי לא גדול – לא מדובר בכל המשתמשים אלא רק בקבוצה מוגבלת שנבחרה לצורך הניסוי. עם זאת, אותם משתמשים יכולים ליהנות מנפח הקבצים הגדול יותר הן בגרסת ה-iOS של האפליקציה והן בגרסת האנדרואיד.

מאחר ומדובר בניסוי מוגבל הנערך ללא הודעה מראש, קשה לקבוע מתי בדיוק, אם בכלל צפוי להגיע חידוש זה ליתר המשתמשים באפליקציה. ייתכן שמדובר בעניין של שבועות, אולם וואטסאפ בהחלט יכולה להתחרט ברגע האחרון ולא להרחיב את הניסוי, או אף לבטל אותו עבור המשתמשים הקיימים.

You must be logged in to post a comment.